Головна  →  Новини  →  30 грудня 2018

Новорічні вистави в ЦК «Святошин» завершуються, та свята ще тривають (фото)

Новорічні вистави в ЦК «Святошин» завершуються, та свята ще тривають (фото)

Добігає завершення цикл новорічно-різдвяних вистав для маленьких жителів району, що проходив у ЦК «Святошин» за сприяння голови Святошинської РДА Володимира Каретка і народного депутата України Олександра Третьякова. Починаючи з Дня Святого Миколая, усі діти пільгових категорій не залежно від віку, учні молодших класів закладів загальної середньої освіти та вихованці дошкільних навчальних закладів Святошинського району мали змогу побувати на яскравому, незабутньому зимовому театральному дійстві – мюзиклі «Новорічні пригоди супергероїв». Сучасна казкова історія про одвічну боротьбу добра зі злом, у якій неодмінно перемагає, святкує тріумф добро, надзвичайно сподобалась маленьким глядачам. Це посилання оптимізму, віри в успішне вирішення конфлікту світла з пітьмою, добра зі злом, стало надзвичайно близьким і зрозумілим найменшим святошинцям. Вони надзвичайно відкрито й жваво реагували на дійство, що відбувалося на сцені. Усі вистави неодмінно завершувалися на піднесеному настрої, тим паче кожен з дітей отримував на святі солодкий новорічний подарунок.

З року в рік подібні новорічно-різдвяні заходи в центральному концертному залі Святошинського району охоплюють усе ширшу аудиторію. Цьогоріч при запланованій кількості новорічних подарунків у 20 тисяч, святошинські дітлахи отримали понад 23 тисячі наборів солодощів завдяки ініціативі й підтримці голови Святошинської РДА Володимира Каретка і народного депутата Олександра Третьякова. Вони й надалі будуть підтримувати найменших святошинців і дарувати їм щастя.

Завершується період новорічних вистав у ЦК «Святошин», та період Новорічно-Різдвяних свят ще триває. Попереду святкування Нового року й Різдва Христового з їх неймовірним казковим настроєм, чудовими загадковими подарунками, здійсненням найзаповітніших мрій. Тож свята тривають і ми ще раз хочемо привітати наших найменших мешканців з Новим, 2019, роком і Різдвом Христовим! Побажати їм щастя, успіхів, веселощів і здоров’я! Веселих свят!

Перейти до спискуВерсiя для друку