Головна  →  Новини  →  9 січня 2019

У Святошинській РДА відбулося чергове щотижневе засідання оперативного штабу

У Святошинській РДА відбулося чергове щотижневе засідання оперативного штабу

09 січня 2019 року у Святошинській РДА пройшло перше у цьому році щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2018 - 2019 років під головуванням першого заступника голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука. Участь у засіданні взяли: заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочали засідання з розгляду стану виконання протокольних доручень.

Основним питанням засідання головуючий визначив стан прибирання підконтрольних комунальним службам району територій від снігу. За результатами моніторингу стану прибирання снігу протягом святкових і вихідних днів головуючий визнав незадовільною роботу відповідних служб. «Попри те, що основні автомагістралі району були вчасно очищені від опадів, ситуація з прибиранням снігу на міжквартальному просторі (це й тротуари, і між будинкові проїзди, і прибудинкові території) не може вважатися доброю: роботи виконуються неякісно і не в повному обсязі», - зауважив Сергій Пилипчук. У зв’язку з цим було дано доручення відповідним комунальним службам щодо усунення недоліків і визначення маршрутів роботи малогабаритної прибиральної техніки. Також було наголошено на необхідності розчищення від снігу та накрижень територій закладів освіти у найкоротший термін.

Щодо стану усунення пошкоджень зовнішніх теплових мереж доповіли керівники РТМ «Нивки» та РТМ «Святошин» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Наступним питанням був розгляд стану функціонування ліфтового господарства. Станом на 09 січня поточного року в зупинці 41 ліфт, з яких 12 – на капремонті, решта – в наладці. Слід зауважити, що святковими та вихідними днями унаслідок неправильної експлуатації було зафіксовано декілька випадків варварського пошкодження дверей ліфтових кабін.

 Розглянуто також питання відновлення благоустрою після розриттів та закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою.

Наостанок традиційно виступив доповідач з питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51) та аналіз якості їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку