Головна  →  Новини  →  21 лютого 2019

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю провели виховну годину (фото)

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю провели виховну годину (фото)

«Герої не вмирають»

Господь вас вибрав з-поміж нас усіх,

Бо ви найбільш були цього достойні,

Щоби полинули в Його Небесний світ

Й спочили вічно у його долоні.

 

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва 20 лютого 2019 року вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

На честь Героїв Небесної Сотні була запалена свічка пам’яті. Діти разом з педагогами згадували основну історичну хронологію подій, декламували поезії, які були створені на Майдані.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували всіх загиблих під час подій на Майдані в лютому 2014 року.

Ніколи не будуть забуті імена Героїв Небесної Сотні і завжди вони надихатимуть патріотів на беззастережне служіння Україні.

 

Джерело: УПСЗН.

Перейти до спискуВерсiя для друку