A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вісімнадцять призових місць – здобуток тхеквондистів ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» на Міжнародному турнірі «Ukraine Open Cup 2019»

Опубліковано 16 квітня 2019 року о 18:06
фото

Протягом двох днів, 13 і 14 квітня, у харківському Палаці спорту "Локомотив" близько 400 учасників з 20 країн вели боротьбу за медалі світового рейтингу на Міжнародному турнірі «Ukraine Open Cup 2019» з тхеквондо.

«Ukraine Open Cup 2019» пройшов на восьмикутних доянгах із застосуванням нової електронний системи gen2. Турнір обслуговували судді міжнародного рівня з України та інших країн. За підсумками змагань були відзначені кращі рефері, серед яких педагог центру «ДЕСАНТНИК», досвідчений тренер Фаррух Кариев.

Названий турнір є хорошою можливістю заробити бали у світовий та олімпійський рейтинг, а також попрацювати з топовими спортсменами у своїй ваговій категорії перед чемпіонатом світу серед дорослих, який відбудеться в травні в м. Манчестер (Великобританія).

13 квітня за медалі боролися спортсмени дорослої вікової категорії і зробили це на високому рівні. Так, на рахунку спортсменів центру «ДЕСАНТНИК» п’ять призових місць: два золота, одне срібло та дві бронзи.

Піпоть Ірина.

За підсумками змагань команда м. Київ посіла друге загальнокомандне місце, поступившись першістю лише представникам Азербайджану.

Кращою спортсменкою турніру серед жінок стала Тетяна Тетеревятнікова.

У другий день Міжнародного турніру «Ukraine Open Cup 2019» за звання кращих боролися спортсмени в вікових категоріях юніори і кадети.

І тут тхеквондисти центру показали високий рівень, виборовши тринадцять призових місць, у тому числі 6 золотих, 3 срібних і 4 бронзові медалі.