Головна  →  Новини  →  22 квітня 2019

День цивільного захисту в МНВК

День цивільного захисту в МНВК

Щоб навчити учасників освітнього процесу діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, днями у МНВК відбувся день цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив удосконалювали свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Упродовж дня вчителі-предметники провели в навчальних групах ряд заходів з цивільного захисту за темою «Дії у надзвичайних ситуаціях», а саме: 

– урок-презентацію «Небезпечні ситуації природного та техногенного характеру. Правила поведінки під час стихійного лиха» у 8-Б класі ЗЗСО № 185  імені В.Вернадського (вчителі Комарець Т., Лозовська Л.);

– урок-калейдоскоп «Захист людини від радіоактивного випромінювання» у 8-В класі ЗЗСО № 185  імені В.Вернадського (вчитель Гордієнко І.);

– урок-телепортацію «Надзвичайні ситуації та засоби їх подолання» в 9-А класі ЗЗСО № 304  (вчителі Сябро Г., Любарчук С.);

– урок-усний журнал «Міжнародні конфлікти. Тероризм. Правила поведінки» у 9-А класі ЗЗСО № 185  імені В.Вернадського (практичний психолог Чуприн Ю.).

Щоб процес навчання відбувався більш цікаво, учням було продемонстровано навчальні ролики, відеофільми про безпечну поведінку у надзвичайних ситуаціях та роздано інформаційні листівки.

За сигналом «Увага всім!» учні мали можливість на практиці відпрацювати дії в умовах надзвичайної ситуації:

  за ввідною"Пожежа" протягом 4 хвилин здійснено евакуацію всього закладу на подвір’я. Проте була і"надзвичайна ситуація".За легендою, прибиральниця в умовах задимленості отримала травму, її евакуйовували на ношах;

 – для учнів 9-А класу ЗЗСО №№ 304, 185 ім. В.Вернадського, які розпочинають заняття на базі МНВК з 12.00, організовано евакуацію в укриття  (підвальне приміщення закладу) з видом імітації «наявність підозрілого предмета біля вхідних дверей».

Практичним психологом Чуприн Ю.С. оформлено виставку стіннівок, малюнків, рефератів до дня цивільного захисту, де учні представили свою творчість, знання та готовність до захисту в надзвичайних ситуаціях.

Програма дня цивільного захисту була цікавою, динамічною та змістовною. У ході його проведення всі учасники освітнього процесу отримали багато корисної інформації та підвищили рівень практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

Джерело: МНВК.

Перейти до спискуВерсiя для друку