Головна  →  Новини  →  11 червня 2019

Підготовка та проведення спеціального тренування формувань у складі спеціалізованої медичної служби ЦЗ у КНП «ЦПМСД № 3» Святошинського району міста Києва

Підготовка та проведення  спеціального тренування формувань у складі спеціалізованої медичної служби ЦЗ  у КНП «ЦПМСД № 3» Святошинського району міста Києва

Згідно з планом-графіком проведення на підприємствах, в установах та організаціях Святошинського району м. Києва спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту днями в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико–санітарної допомоги № 3» Святошинського району міста Києва за адресою: вул. Петра Курінного, 2 за сприяння директора Наталії Карамелєвої, за участі представника Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва Юрія Водолазького та фахівця з питань ЦЗ Світлани Ломейко було організовано та проведено тренування на тему: «Відпрацювання навичок командирів та особового складу лікарсько-сестринських бригад діям при оголошенні «Збір», досягнення злагодженості в роботі керівного складу та лікарсько-сестринських бригад спеціалізованої медичної служби цивільного захисту Центру при виконанні заходів по наданню медичної допомоги постраждалим під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

У заході взяли участь шість лікарсько–сестринських бригад у кількості 18 осіб на чолі з командирами.

Навчальною метою тренування було:

1. Перевірка реального часу та дій за планом приведення особового складу лікарсько-сестринських бригад у готовність до дій за призначенням.

2. Відпрацювання з особовим складом лікарсько-сестринських бригад

умінь та навичок діям у надзвичайних ситуаціях з надання медичної допомоги постраждалим.

3. Досягнення злагодженості в роботі особового складу лікарсько-сестринських бригад при самостійному виконанні завдань у ході надання медичної допомоги постраждалим при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

         Підсумком проведених навчань було відзначено цілковиту готовність  формувань закладу до виконань завдань за призначенням у зв’язку з терористичною загрозою.

Джерело: КНП «ЦПМСД № 3» Святошинського району міста Києва.

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку