Головна  →  Новини  →  14 червня 2019

У Центрі культури «Святошин» сьогодні вітали з професійним святом медичних працівників (фото)

У Центрі культури «Святошин» сьогодні вітали з професійним святом медичних працівників (фото)

Напередодні Дня медичного працівника, що відзначається у третю неділю червня і цього року припадає на 16 число, у центрі культури «Святошин» сьогодні вітали працівників медичної галузі району. На урочистий концерт з нагоди професійного свята зібралися представники  найгуманнішої професій з усіх комунальних медичний установ району.

Вітали медиків голова Святошинської РДА Володимир Каретко та заступник голови Наталія Гусєва. Очільник району відзначив особливу роль медичної галузі в успішному розвиткові та процвітанні району, адже медики забезпечують здоров’я та повноцінну роботу головного ресурсу для такого поступу. «Ви – представники однієї з найшанованіших професій. Ви й ваші колеги забезпечують здоров’я нації. Сьогодні ви працюєте в непростих умовах – на етапі реалізації масштабної медичної реформи. Це вимагає від вас підвищеної напруги й концентрації, і ви з цим успішно справляєтесь. Хочу поздоровити всіх святошинських медиків з професійним святом! Побажати міцного здоров’я та родинного щастя, витримки, терпіння, наснаги та професійних успіхів», - сказав у вітальному слові Володимир Каретко. Кращі представники професії були нагороджені грамотами та подяками очільника району.

Долучилися до привітань і депутат Київради Вікторія Муха та помічник народного депутата України Олександра Третьякова Ірина Савченко. Найкращим фахівцям медичної галузі району було вручено подяки народного депутата України Олександра Третьякова.

Святкову атмосферу на урочистостях забезпечували артисти Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», у т. ч. ансамбль солістів «Благовість» та гурт «Козацькі забави», чиї виступи добре відомі святошинцям. Сьогодні колектив ансамблю виконав для медиків улюблені композиції.

До відома:

На території району знаходяться заклади охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади м. Києва:

заклади районного підпорядкування:

− центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1, 2, 3;

− консультативно-діагностичний центр;

заклади міського підпорядкування:

− дитяча клінічна лікарня № 5;

− Київський міський пологовий будинок № 3;

− Київська міська клінічна лікарня № 5;

− Київська міська клінічна лікарня № 7;

− Київський  міський клінічний онкологічний центр,

− шкірно-венерологічний диспансер № 3,

− філія № 7 комунального некомерційного підприємства «Київська стоматологія».

Окрім цього, у районі здійснюють діяльність: поліклініка № 2 лікарні державної установи «Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України» та науковий центр радіаційної медицини Академії медичних наук України.

Потужна армія, понад 4 тисячі, медичних працівників працюють у закладах охорони здоров’я, з них: у закладах районного підпорядкування −1746.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку