Головна  →  Новини  →  15 липня 2019

Співпраця із роботодавцями – один із пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості

Співпраця із роботодавцями – один із пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості

Вирішення питань зайнятості населення є неможливим без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між роботодавцями та службою зайнятості.

Залученню роботодавців до співпраці передує активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення потреб роботодавців у персоналі.

Нещодавно начальник сектору рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості Віта Долгоп’ятова відвідала товариство з обмеженою відповідальністю «Бджілка Печерська», ознайомилася з діяльністю підприємства, переліком професій та спеціальностей, які використовуються у виробничій діяльності, тощо.

Зі свого боку фахівець ознайомила роботодавця зі спектром послуг, що надає служба зайнятості, а саме: укомплектування вільних робочих місць відповідно до заявлених роботодавцями вимог до претендентів, у тому числі з використанням профдіагностичних методик; підбір кадрів для виконання інших робіт тимчасового характеру; можливості професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві; легалізація зайнятості та створення нових робочих місць. 

Джерело: Святошинська районна філія Київського міського центру зайнятості.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку