КМДА Київська міська державна адміністрація


23 серпня 2019

У Святошині урочисто відзначили День Державного Прапора України та День Незалежності України (фото)

У Святошині урочисто відзначили День Державного Прапора України та День Незалежності України (фото)

Десятий рік поспіль 23 серпня, у День Державного прапора України, по всій країні проходить офіційна церемонія підняття прапора (відповідний Указ був підписаний Президентом України у 2009 році).

Сьогодні перед будівлею Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) зібралися численні представники громади Святошина: серед них працівники Святошинської РДА на чолі з в. о. голови Сергієм Пилипчуком, настоятель парафії Казанської ікони Божої Матері Київської єпархії Української Православної Церкви Валерій Семанцо, керівники та члени громадських об’єднань та організацій району, у тому числі учасників бойових дій у зоні АТО та ООС, а також ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, учнівська молодь й інші пересічні мешканці району.

О 09:00 виконувач обов’язків голови району Сергій Пилипчук оголосив про початок урочистостей з нагоди Дня Державного прапора України та 28-ї річниці проголошення незалежності України. Військовослужбовці почесної варти Київської міської комендатури під звуки військового маршу в урочистому вишколі піднімають український двоколор над адмінбудівлею Святошинської РДА під звучання Державного Гімну України.

Після цього було оголошено хвилину мовчання за загиблими захисниками незалежності й суверенітету нашої держави. Присутні схилили голови на знак вдячності та шани героям.

Молебень за Україну відслужив настоятель храму Казанської ікони Божої Матері, благочинний Святошинського та Голосіївського районів міста Києва, протоієрей Валерій Семанцо.

Традиційно в цей день юні святошинці - переможці шкільних олімпіад, творчих фестивалів, спортивних змагань, активісти учнівського самоврядування отримали з рук керівництва району свої перші паспорти. З нагоди свят відзнаками Київського міського голови Віталія Кличка було відзначено низку працівників райдержадміністрації.

На завершення урочистостей пісню «Україна – це ти» подарувала присутнім колишня вихованка КДМШ № 23 відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА співачка Юлія Цімох.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.