КМДА Київська міська державна адміністрація


9 жовтня 2019

Засідання координаційної ради ОСН пройшло у Святошинській РДА

Засідання координаційної ради ОСН пройшло у Святошинській РДА

Сьогодні, 9 жовтня, в Святошинській РДА пройшло чергове засідання координаційної ради ОСН. Учасниками засідання були керівники та секретарі комітетів ОСН. Під час засідання обговорювалися два нагальних питання - проект Міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020–2022рр.» та підготовка і проведення щорічних звітних конференцій щодо діяльності органів самоорганізації населення Святошинського району.

Головуюча на засіданні начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Святошинської РДА, голова координаційної ради, Ірина Романенко окреслила мету програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020–2022рр.», напрями діяльності, перелік завдань та заходів. Детально зупинились на сприянні розвитку місцевого самоврядування та підтримці діяльності органів самоорганізації населення. Окремо розглянули обсяги фінансової підтримки та виконання власних повноважень комітетів ОСН та запропонований диференційований підхід до оплати праці штатних працівників у залежності від кількості жителів території.

По другому питанню головуюча наголосила, що відповідно до ст. 18 п. 2 Закону України «Про органи самоорганізації населення» всі комітети ОСН повинні прозвітувати про проведену роботу за поточний рік на щорічній звітній конференції. «Прошу всіх керівників визначитись з датами проведення конференцій і завершити цю роботу до кінця року. Звертаю увагу, що запросити на конференції необхідно не тільки делегованих представників, а і жителів даних територій. Звіти повинні відображати виконання власних повноважень та виконання планів які були затверджені у минулому році. Також врахуйте, що одним із питань конференції є затвердження плану роботи ОСНів на наступний рік», - зазначила присутнім голова координаційної ради.

Під час розгляду питань присутні представники комітетів надавали свої конструктивні пропозиції, жваво обговорювали спірні питання та шляхи їх вирішення.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.