КМДА Київська міська державна адміністрація


18 листопада 2019

Творча зустріч у бібліотеці для дітей «Промінець»

Творча зустріч у бібліотеці для дітей «Промінець»

Днями у бібліотеці для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбулась визначна подія – зустріч учнів 7-х класів Спеціалізованої школи №185 ім. В. Вернадського з Заслуженим працівником культури України, педагогом, журналістом, видавцем, директором Видавничого центру «Академія» Василем Івановичем Теремком та письменницею і композитором Оксенією Бурлакою.

Захоплююча розповідь про перші літературні спроби, цікаві ідеї для сюжетів та історію написання творів прийшлися до душі учасникам зустрічі, які «засипали» письменників численними питаннями та охоче відгукнулись на участь у грі «Моя мрія і п’ять кроків для її здійснення». Переможці гри отримали музичні подарунки від Оксенії Бурлаки.

Звичайно не обійшлося без веселої фото сесії на згадку про цікаву зустріч у бібліотеці. Зустріч організували бібліотекарі І категорії Віра Хомин та Наталія Горобець.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.