КМДА Київська міська державна адміністрація


7 грудня 2019

Святошин яскраво відзначив День Збройних сил України (фото)

Святошин яскраво відзначив День Збройних сил України (фото)

Вчора Святошин яскраво відзначив День Збройних сил України, провівши V ювілейний конкурс - фестиваль національно-патріотичної пісні «Сурми звитяги» серед закладів освіти за організацією ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» на базі спеціалізованої школи № 76 ім. О.Гончара.

Під час заходу учасники, гості, вболівальники, поважне журі мали змогу не тільки насолоджуватись виступами конкурсантів, а й співати самі та згадувати українську пісню, українських виконавців минулого і сьогодення.

Так,  на фестивалі звучали і легендарна «Червона Рута» Володимира Івасюка, і  «Тече вода» Ігоря Поклада, і сучасні композиції груп «Антитіла», «Eka Project», «The Hardkiss».

У пісенних перегонах брали участь майже тридцять конкурсантів, але час виступів  пролетів неймовірно швидко, тому, що атмосфера, яка панувала під час цього співочого свята, була надзвичайно теплою і дружньою.

Яскравості святу додали і Ансамбль «Барабанщиці» - спеціалізованої школи № 254,  який урочисто відкривали захід, і  Народний художній колектив «Ансамбль танцю «Вітамінчики» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району, який своїм запальним «Привітальним» танцем надихнув конкурсантів на подальші виступи.

Непідробні емоції і азарт у всіх присутніх викликав конкурс «Караоке у Святошині», який проводився під час підрахування результатів журі. І діти і дорослі співали українські народні пісні «Несе Галя воду», «Ой, на горі два дубки»,  «Два кольори» і робили це з таким запалом, що визначити переможця було дуже складно, тому заохочувальні призи отримали усі.

За рішенням журі переможці V ювілейного конкурсу - фестивалю національно-патріотичної пісні «Сурми звитяги» серед закладів освіти Святошинського району визначилися наступним чином:

Гран-Прі - учень школи 185 ім.В.Вернадського Білополий Кирил з піснею « Я молюся за тебе»;

І місце - учениця спеціалізованої школи № 40 Ралко Ірина  з композицією «Журавлі» групи «The Hardkiss»;

ІІ місце  - учениця 215 школи Довга Аліна з піснею  «Над землею туман»;

ІІІ місце - гурт «Кралі» 200 школи з піснею «Виростеш ти сину».

 

Окрім того, конкурсанти були відмічені по номінаціях та усі  отримали грамоти та кубки, тому, що в черговий раз довели, що Святошин може пишатися своїми юними талантами.

 

Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.