КМДА Київська міська державна адміністрація


3 лютого 2020

В ЦК «СВЯТОШИН» відбувся концерт «Чарівний світ мюзіклів» проведений творчим колективом Київської дитячої музичної школи №23 (фото)

В ЦК «СВЯТОШИН» відбувся концерт «Чарівний світ мюзіклів» проведений творчим колективом Київської дитячої музичної школи №23 (фото)

3 лютого в ЦК «СВЯТОШИН» відбувся вокально-хоровий концерт «Чарівний світ мюзіклів». Це була чудова можливість для Київської дитячої музичної школи №23 відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації провести свій мистецький захід в вишуканій концертній залі ЦК «СВЯТОШИН» і представити яскраву програму з вокально-хорової музики. Ритми і мелодії свінгу, босанови, джазової балади вплетені в твори композиторами Джорджем Гершвіном, Леонардом Бернстайном, Семі Файном, Фредеріком Лоу, Джеромом Керном, Еріком Гарнером та інших із знаменитих мюзіклів: «Звуки музики», «Вестсайдська історія», «Моя чарівна леді», «Сестро, дій!», опери «Поргі і Бесс», «Привид опери» тощо.

Концерт було проведено творчими силами учнів і викладачів школи, а саме: дівочого вокального ансамблю «АНГЕЛЬОРУС» (керівник Тетяна Стефанишина), хору старших класів та хору хлопчиків «Джентельменчики» (керівник Тетяна Булгакова), солістів вокального-хорового відділу школи, партію оркестру на фортепіано майстерно виконували Бела Бондар і Наталія Бондаренко. Родзинкою концерту був харизматичний супровід на різноманітних ударних інструментах майже всіх творів викладача Тараса Козака.

На заході були присутні начальник відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Заслужений працівник культури України Ірина Трусова, яка привітала учасників та гостей творчого вечора, та начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськість Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина Романенко, .

Мистецький захід пройшов на високому мистецькому рівні. У концертній залі панувала тепла, невимушена атмосфера. Всі присутні з особливим задоволенням слухали виступи учнів та викладачів школи в очікуванні наступних творчих зустрічей та схвально вітали дружніми оплесками всіх виконавців, які досить майстерно й емоційно виконували підготовлені твори.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.