Головна  →  Новини  →  3 червня 2020

«Майстер філософського роману» ЦРБ ЦБС «Свічадо» до 145-річчя від дня народження Т.Манна

«Майстер філософського роману» ЦРБ ЦБС «Свічадо» до 145-річчя від дня народження Т.Манна

Фахівці Центральної районної бібліотеки ЦБС «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини підібрали для читачів в режимі онлайн низку кращих творів німецького письменника, лауреата Нобелевської премії (1929) Томаса Манна.

Світову літературу XX століття неможливо уявити без великого німецького письменника Томаса Манна. Його кращі романи та новели належать до найвищих художніх досягнень, а письменницька спадщина Манна залишається в центрі світового літературного життя. Майстер філософських та інтелектуальних  романів відомий українським читачам творами «Доктор Фаустус» (1943—1947), «Чарівна гора» (1913—1924), «Маріо й чарівник» (1930), «Йосиф та його брати» (1933—1943), «Лотта у Веймарі» (1939) та іншими. Творчість Т. Манна зробила великий вплив на освічених читачів, які бачили в його багатозначних проблемних романах віддзеркалення їх власних інтелектуальних і етичних шукань.

До кращих творів Томаса Манна належать новели «Трістан» (1903), «Тоніо Крегер» (1903) та інші, у яких з великою психологічною глибиною змальовані взаємини людей, моральні, духовні і інтелектуальні пошуки європейського інтелігента.

Вершинні романи Т. Манна давно увійшли до скарбниці літературної \класики XX ст. Звісно, читати їх нелегко, адже вони порушують складні духовні проблеми. Але не зважаючи на це, це твори, які варті нашої уваги.

Перечитати твори видатного письменника можна за посиланням "Томас Манн. Твори" 

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку