КМДА Київська міська державна адміністрація


10 вересня 2020

Почесні грамоти Святошинської РДА отримали науковці та викладачі КиМУ (фото)

Почесні грамоти Святошинської РДА отримали науковці та викладачі КиМУ (фото)

10 вересня голова Святошинської РДА Сергій Павловський завітав з почесною місією до Київського міжнародного університету (вул. Львівська, 49) щоб відзначити Почесними грамотами науковців та викладачів закладу серед яких і президент КиМУ Хачатур Володимирович Хачатурян.

В своєму вітальному слові Сергій Павловський підкреслив високий професійний рівень викладацького складу, який готує конкурентноспроможних фахівців і креативних особистостей. «Ваша команда генерує та поширює нові ідеї та інновації. І одним із пріоритетних напрямків є інтеграція в міжнародний освітній і науковий простір, широкий розвиток міжнародних зв'язків і високої академічної мобільності. Маю надію, що плідна співпраця КиМУ з освітніми закладами району допоможе учням обрати свою майбутню сферу діяльності та мати змогу стати фахівцями нового покоління з широким спектром необхідних професійних знань і компетентностей».

Президент КиМУ Хачатур Хачатурян в свою чергу зазначив, що: - «вперше за 26 років діяльності вузу, до закладу завітав особисто очільник району з привітаннями і бажанням співпраці, і це говорить, що настала ера позитивних змін і можливостей».При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.