КМДА Київська міська державна адміністрація


17 вересня 2020

Сьогодні у Київській міській державній адміністрації вітали кращих рятівників столиці (фото)

Сьогодні у Київській міській державній адміністрації вітали кращих рятівників столиці (фото)

17 вересня згідно з Указом Президента в Україні відзначають День рятівника. Київський міський голова Віталій Кличко привітав з професійним святом працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань столиці. Також цей день по праву відзначають громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Серед інших відзнаку Київського міського голови за високий професіоналізм, самовідданість, мужність та оперативність під час виконання службових обов’язків отримав і Віктор Коцюба, головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту Святошинської РДА.

Долучився до вітань з професійним святом і голова Святошинської РДА Сергій Павловський. Він відзначив вагому роль представників цієї героїчної професії у проведенні рішучих заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту життя і здоров'я населення. «В умовах сьогодення нелегкі будні рятувальників, коли вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків тощо, доповнилися новими викликами й завданнями, пов’язаними з вируванням у світі пандемії коронавірусної інфекції. Ці мужні люди, девіз яких: «Запобігти. Врятувати. Допомогти», завжди викликають повагу та вдячність людей. І сьогодні відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість тим, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм», - сказав Сергій Павловський.

Також у Головному управлінні ДСНС у м. Києві з нагоди професійного свята було вручено подяку начальника ГУ ДСНС у м. Києві головному спеціалісту відділу з питань цивільного захисту Святошинської РДА Максиму Дікусару.

Довідково: В Україні 17 вересня відзначають День рятівника. Свято встановлено Указом Президента від 12 вересня 2008 року. Нині всі рятувальники України підпорядковуються Державній службі з надзвичайних ситуацій, яка забезпечує реалізацію державної політики у сферах цивільного захисту, захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідацію надзвичайних ситуацій, рятувальну справу, гасіння пожеж, пожежну та техногенну безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб, а також профілактику травматизму невиробничого характеру. Представники ДСНС протистоять пожежам і повеням, епідеміям і пандеміям, буревіям і зсувам грунту, вибухам газу і снігопадам, автомобільним та будь-яким іншим аваріям.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.