КМДА Київська міська державна адміністрація


25 вересня 2020

У столиці продовжують перевіряти студентські гуртожитки на дотримання протиепідемічних заходів

У столиці продовжують перевіряти студентські гуртожитки на дотримання протиепідемічних заходів

Фахівці Держпродспоживслужби разом із представниками райдержадміністрацій столиці продовжують перевіряти студентські гуртожитки на дотримання протиепідемічних заходів. Уже перевірили 80 гуртожитків міста. Склали 40 протоколів про порушення санітарних норм і протиепідемічних заходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
«На початку навчального року я закликав керівників вишів та керівників гуртожитків забезпечити і контролювати дотримання всіх санітарних норм. Ми повинні не допустити спалахів захворювання. Бо це призведе до навантаження на столичні медзаклади та до закриття гуртожитків і навчальних закладів. Сьогодні у Києві 183 студентських гуртожитки, у яких проживають понад 200 тисяч студентів. Фахівці Держпродспоживслужби разом із представниками райдержадміністрацій уже перевірили 80 гуртожитків. Склали 40 протоколів про порушення санітарних норм і протиепідемічних заходів», – повідомив Віталій Кличко.
Серед порушників, зокрема: Національний Економічний Університет імені Гетьмана, Національний Університет імені Шевченка, Академія Образотворчого Мистецтва, Київський національний університет культури та мистецтва, Національна академія наук.
Віталій Кличко зазначив, що від початку навчального року у 24 столичних гуртожитках зафіксовані випадки захворювання на коронавірус.
«В 11 з них запровадили протиепідемічні заходи, щоб не допустити подальшого розповсюдження інфекції: хворих ізольовано та проведено санітарну обробку приміщень. В інших гуртожитках хворих студентів вчасно ізолювали», – повідомив Віталій Кличко.

Джерело: КМДА.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.