КМДА Київська міська державна адміністрація


25 вересня 2020

Посвята в школярі у ЗЗСО № 40 "Серце школи - душа знань"

Посвята в школярі у ЗЗСО № 40 "Серце школи - душа знань"

Вже стало доброю традицією у Zirkova40 наприкінці вересня, підсумовуючи перші тижні навчання, проводити посвяту в першокласники.
Мета свята - створити атмосферу піднесеного настрою, розвити пізнавальні інтереси, виховати позитивне ставлення до навчання, бажання гарно вчитися, сприяти згуртуванню дитячого та батьківського колективів.
Учні 11-А класу разом з класним керівником Лесею Петрівною Буренко й педагогом-організатором школи Томчук Вікторією Сергіївною підготували для наймолодших школяриків цілу низку святкових заходів.
Це й ознайомча екскурсія школою, і розповідь про працю всіх членів шкільної родини, і, безумовно, урочиста церемонія посвяти у справжні школяри!
Вчителі початкових класів Олена Леонідівна Каштан, Наталія Олександрівна Трофімова та Тамара Павлівна Зарічна разом з першокласниками взяли участь у справжньому квесті - старшокласники з 11-А створили для малюків справжнє театралізоване інтерактивне шоу. Квест "А що ти вже знаєш про школу?" познайомив першачкив із основними ланками шкільного життя, починаючи з кабінету директора, канцелярії та вчительської і закінчуючи знайомством з прилеглим до школи районом і безпечною дорогою до школи спеціально обладнаними пішохідними переходами.
У ході квесту нові члени шкільної родини, проявивши кмітливість та показавши. що вже вони знають про нашу школу , шукали букви, з яких змогли скласти слово - назву своєї школи Zirkova40!
Усі три класи впорались з вирішенням квесту на "відмінно", і це дозволило учням, склавши загадане слово, створити флешмоб "Серце школи - серце знань".
Першокласники дали обіцянку, що будуть любити школу, поважати вчителів. Зі словами привітання звернулася до дітей вчитель української мови та літератури, класний керівник 11-А класу Леся Петрівна Буренко, яка побажала дітям успіхів, а вчителям наснаги, розуміння.
Наприкінці свята школярі отримали значки учнів школи та сфотографувалися напам’ять.
Завершувала свято урочиста хода: найменші наші зіроньки мали честь пройти до Zirkova40 червоною доріжкою, відчуваючи всю важливість цієї дороги - дороги до школи, найголовнішої дороги у житті кожної людини.

Свято закінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Країни Знань, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі та батьки.
Хочеться побажати першокласникам сміливо вивчати світ науки, дружити з книгами, навчатися мови рідної та любити свій рідний край!
Джерело: ЗЗСО № 40.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.