КМДА Київська міська державна адміністрація


25 вересня 2020

Робоча зустріч голови до однієї з музичних шкіл району стає передвісником феєричного свята

Робоча зустріч голови до однієї з музичних шкіл району стає передвісником феєричного свята

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом із заступником Олексієм Мошковським з робочим візитом відвідав київську дитячу музичну школу № 29 (просп. Леся Курбаса, 7-Г).
У ході зустрічі директорка закладу Оксана Клявліна ознайомила очільника району з матеріально-технічною базою, педагогічним складом музичної школи, де молодше покоління святошинців має можливість займатися улюбленою справою, доторкнутися до національного культурного надбання й естетично розвиватися та збагачуватися. Також Оксана Клявліна продемонструвала гостеві записи онлайн концертів учнів та викладачів закладу на підтвердження того, що карантин не став на заваді учбовому та концертному процесу й вихованці та педагоги продовжують гідно представляти школу, район і столицю на чисельних фестивалях і конкурсах.
Узяла участь у зустрічі й керівник спортивно-танцювальної студії "Луна" підліткового клубу"Орлятко" Централізованої системи підліткових клубів «Спорт для всіх» Святошинського району Вікторія Павленко. Під час обговорення подальшої співпраці, можливості проведення спільних культурно-мистецьких проектів у районі виникла ідея спільними зусиллями підготувати феєричне вітання святошинським освітянам до професійного свята, яку радо підтримав очільник району Сергій Павловський.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.