КМДА Київська міська державна адміністрація


25 вересня 2020

Вячеслав Непоп: «Спальні райони на околицях Києва потребують нових дитячих садочків»

Вячеслав Непоп: «Спальні райони на околицях Києва потребують нових дитячих садочків»

Густонаселені райони на околицях Києва потребують нових сучасних дитячих садків. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час виїзної наради щодо будівництва дошкільного навчального закладу на вулиці Радунській у житловому масиві Вигурівщина-Троєщина.
«Спальні райони розширюються, на околицях будується багато нових житлових будинків, а відтак з’являється багато молодих сімей із дітьми. Необхідно «розвантажувати» наявні дошкільні заклади будівництвом нових дитячих садочків», – заявив Вячеслав Непоп.
Завершення будівництва дитячого дошкільного закладу на вул. Радунській, 5-Б заплановано в жовтні цього року. Вже за місяць маленькі мешканці Троєщини матимуть змогу відвідувати новий садочок із басейном і сучасно обладнаними спальнями й ігровими кімнатами.
Під час інспекції будівельного майданчика Вячеслав Непоп також звернув увагу на необхідність благоустрою прилеглої до садочка території.
«Необхідно не лише вкласти плиткою підхід до садочка, але й подбати про освітлення й озеленення навколишньої території», – підкреслив заступник голови КМДА.
Також Вячеслав Непоп доручив проінформувати мешканців Троєщини про відкриття садочку.
«Введення в експлуатацію вже за місяць, люди мають знати, що незабаром садок відкриє свої двері. Отже, треба донести їм цю інформацію, аби вже зараз формувати чергу з охочих записатися у заклад», – повідомив заступник голови КМДА.

Джерело: КМДА.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.