Головна  →  Новини  →  10 грудня 2020

У Святошинській РДА відбулося розширене засідання Координаційної ради при службі у справах дітей та сім’ї Святошинської РДА (фото)

У Святошинській РДА відбулося розширене засідання Координаційної ради при службі у справах дітей та сім’ї Святошинської РДА (фото)

Сьогоднішнє засідання було присвячене питанням запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

У сесійній залі Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) зібралися представники відповідних підрозділів Святошинської РДА та правоохоронних органів району щоб обговорити стан справ з цього питання, взаємодію суб’єктів профілактики та протидії домашньому та іншим видам насильства, форми й методи роботи з жертвами насильства й агресорами, соціальну підтримку осіб, що зазнали насильство, тощо.

Зі вступним словом до присутніх звернулися: голова Святошинської РДА Сергій Павловський, присутня на заході заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, заступниця голови Святошинської РДА Наталя Пазенко.

Також свої доповіді в межах компетенції презентували:

- Світлана Топоренко, начальник служби у справах дітей та сім’ї Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, - про взаємодію суб’єктів у сфері попередження та протидії домашньому насильству у Святошинському районі;

- Вікторія Радченко, дільничний офіцер поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Святошинського управління поліції, - про організацію роботи щодо звернень про вчинення насильства, вжиття заходів для його припинення, надання допомоги постраждалим особам працівниками уповноваженого підрозділу органів Національної поліції України;

- Микола Полюхович, інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві, - про профілактичну роботу патрульної поліції щодо протидії булінгу та домашньому насильству;

- Руслана Лук’янчук, начальник відділу профілактично-правової роботи служби у справах дітей та сім’ї, - про виявлення дітей, які постраждали від жорстокого поводження або стали свідками домашнього насильства;

- Олександра Дружинська, директор Святошинського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, - про надання соціальних послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, Святошинським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

- Юлія Малишева, прокурор Київської місцевої прокуратури № 8, - про проблеми, які виникають під час взаємодії, комунікації, співпраці суб’єктів, щодо опрацювання випадків вчинення дітьми правопорушень, та шляхи їх вирішення.

Підбиваючи підсумки засідання, заступниця столичного мера Марина Хонда запропонувала за результатами засідання підготувати та подати до КМДА пропозиції щодо налагодження більш ефективної співпраці між відповідними службами та підрозділами всіх ланок влади, до компетенції яких належать питання запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Усі учасники засідання визнали актуальність порушених питань для всього українського суспільства та беззаперечну користь проведення таких заходів у протидії і профілактиці насильства.

Перейти до спискуВерсiя для друку