Головна  →  Новини  →  10 лютого 2021

Погода вирішила влаштувати своєрідні забавки з комунальними службами: тільки останні прибирають дороги від снігу, як він налітає знову

Погода вирішила влаштувати своєрідні забавки з комунальними службами: тільки останні прибирають дороги від снігу, як він налітає знову

Останніми днями робота комунальних служб Святошинського району є досить напруженою. Схоже погода зле жартує з комунальниками: тільки-но вони встигають розчистити від снігу автодороги та тротуари, як він знову починає падати і замітає все навкруги. Цієї ночі працівники комунальних служб у посиленому режимі та повному складі прибирали сніг з теренів району.

За інформацією на 8 годину ранку, працівники КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» у кількості 493 осіб за підтримки 18 одиниць техніки розчистили від снігу 345,9 тис. кв. м балансової території.

Бригади з ручного прибирання КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» у складі 37 шляховиків за підтримки 36 одиниць техніки розчищали від снігу мережу автошляхів району. При цьому було використано 169 т пісково-соляної суміші.

На прибирання балансової території вийшли й працівники КПУЗН Святошинського району в кількості 82 осіб. Було залучено 7 одиниць снігоприбиральної техніки, використано  0,5 т пісково-соляної суміші, розчищено від снігу площу у 40 тис. кв. м.

Наразі комунальні служби району безперервно проводять роботи з прибирання балансових територій від снігу й у цей напружений для них час сподіваються на підтримку населення. Закликаємо святошинців допомогти прибрати район від снігу! Адже ми це зробимо, у першу чергу, для себе!

Перейти до спискуВерсiя для друку