КМДА Київська міська державна адміністрація


24 лютого 2021

Ще одному дитячому садочку у Святошині бути: Сергій Павловський провів нараду з реконструкції будівлі для нього (фото)

Ще одному дитячому садочку у Святошині бути: Сергій Павловський провів нараду з реконструкції будівлі для нього (фото)

Сьогодні в приміщенні Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) голова Святошинської РДА Сергій Павловський провів нараду за участі заступників голови, представників підрядної організації та управління будівництва, архітектури та землекористування як замовника робіт з реконструкції приміщень на вулиці Академіка Корольова, 5-А.

У зазначених приміщеннях буде відновлено роботу дошкільного навчального закладу № 497 Святошинського району м. Києва, що в умовах гострої нестачі місць у дитсадочках є дуже необхідним. Завершення реконструкції об'єкта заплановано на цей рік.

У ході наради було обговорено корегування проєкту реконструкції для підготовки його до експертної оцінки. Виконавці капітальних робіт, зі стабілізацією погодних умов, готові їх продовжити. На нараді обговорено конкретні строки виконання капітальних робіт, питання фінансування реконструкції об'єкта. Окремо було деталізовано проблемні питання та способи комунікації для їх невідкладного вирішення. Також було узгоджено з підрядником календарний графік робіт і подальше їх виконання.

Сергій Павловський прийняв рішення щотижнево проводити виїзні наради на об'єкті з метою інспектування стану виконання відповідних робіт та дотримання графіку їх проведення.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.