Головна  →  Новини  →  20 травня 2021

Робочий візит до київської міської клінічної лікарні № 7 (фото)

Робочий візит до київської міської клінічної лікарні № 7 (фото)

Заступниця мера Ганна Старостенко та директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург разом з головою Святошинської РДА Сергієм Павловським у Всесвітній день травматолога відвідали КНП «Київська міська клінічна лікарня № 7». Поважні гості ознайомилися з роботою медичного закладу, поспілкувалися з його директором Олександром Щербиною, який розповів про модернізацію лікарні, забезпеченість її сучасним устаткуванням. Також гостей проінформували про хід виконання ремонтних робіт приміщень закладу: фасадні роботи на стадії завершення, продовжуються внутрішні роботи в приміщеннях, та попри це медичний заклад повноцінно функціонує, приймає та лікує пацієнтів.

Сьогодні, у Всесвітній день травматолога керівництво не могло оминути увагу відділення травматології. Вони поцікавилися в керівника лікарні про забезпеченість медпрепаратами, медичним обладнанням, про якість харчування хворих та про заповненість ліжко-місць.

Директор лікарні Олександр Щербина відзначив високий професіоналізм, безвідмовність та самопожертву своїх підлеглих, що дуже важливо саме в цей час – час пандемії через поширення світом інфекційної хвороби COVID-19.

«Нещодавно в нас відкрито нове відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 12 ліжко-місць, яке оснащене всім необхідним сучасним обладнанням. На базі клініко-діагностичної лабораторії в цьому році створено вірусологічний відділ, де роблять ПЛР-тести хворим з підозрою на зараження на коронавірус. Ми з нетерпінням чекаємо на завершення ремонтних робіт, щоб і нашому чудовому, висококваліфікованому медперсоналу забезпечити гідні умови праці, і хворі отримували повноцінне, якісне, професійне лікування на найвищому рівні», - сказав Олександр Щербина.

Довідково: У 2020 р. з метою підвищення енергоефективності будівлі лікарні та економії бюджетних коштів проведено роботи з покращення технічного стану приміщень закладу:

- за рахунок бюджетних коштів проведено капітальний ремонт з утепленням фасаду та заміною фасадних вікон;

- за рахунок власних коштів були проведені поточні ремонти вхідної групи приймального відділення, холу травмпункту, реєстратури та інших приміщень.

Таке оновлення матеріально-технічної бази забезпечує створення комфортних умов перебування пацієнтів під час лікування, дозволяє фахівцям надавати високоякісну медичну допомогу відповідно до стандартів та сучасних потреб, а також забезпечує підвищення рівня закладу та розширення видів надання медичної допомоги.

Перейти до спискуВерсiя для друку