Головна  →  Новини  →  23 червня 2021

З Днем державної служби та 25 річницею прийняття Конституції України вітали сьогодні святошинців у ЦК «Святошин» (фото)

З Днем державної служби та 25 річницею прийняття Конституції України вітали сьогодні святошинців у ЦК «Святошин» (фото)

Сьогодні в ЦК «Святошин» (просп. Перемоги, 112) пройшов святковий захід, присвячений Дню державної служби і Дню Конституції України. У концертній залі зібралися державні службовці з числа працівників владних органів і представники трудових колективів підприємств району.

Привітати святошинців та вручити відзнаки з нагоди названих свят прийшло керівництво району на чолі з головою Сергієм Павловським. Голова Святошинської РДА вручив кращим держслужбовцям та іншим представникам різних сфер діяльності подяки голови виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Віталія Кличка та почесні грамоти КМДА, почесні грамоти Святошинської РДА та подяки голови Святошинської РДА. Також Сергій Павловський нагородив достойних святошинців запровадженою ним відзнакою – знаком «Подяка».

Подарували учасникам заходу свої чудові виступи та створили атмосферу свята митці й творчі колективи Святошинського району. Особливе враження на присутніх справив виступ шестирічної Валерії Омельчук. У її виконанні прозвучав вірш «Я маю право». І наймолодша учасниця свята отримала від очільника району свою першу відзнаку - подяку голови Святошинської РДА та подарунок.

Перейти до спискуВерсiя для друку