КМДА Київська міська державна адміністрація


18 серпня 2021

Креативно й цікаво пройшла серпнева педагогічна конференція у Святошинському районі (фото)

Креативно й цікаво пройшла серпнева педагогічна конференція у Святошинському районі (фото)

Традиційно напередодні початку нового навчального року освітянська спільнота проводить щорічну серпневу педагогічну конференцію.

Цього року освітяни Святошинського району зібралися 18 серпня у ЗЗСО № 40, щоб обговорити перспективи та можливості розвитку районної сфери освіти у 2021 - 2022 навчальному році та завдання районного освітнього менеджменту для досягнення поставлених цілей.

На конференції були присутні голова Святошинської РДА Сергій Павловський, почесні гості, серед яких освітній омбудсмен Сергій Горбачов, а також інші авторитетні експерти та експертки. Офіційна частина відкриття конференції пройшла у формі відкритого діалогу, під час якого гості відповіли на цікаві та актуальні запитання ведучих. Також на церемонії відкриття Сергій Павловський відзначив педагогів подяками Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), чиї учні склали ЗНО з найвищим балом – 200.

У ході конференції присутні керівники закладів освіти мали змогу попрацювати в рамках однієї з анонсованих освітніх платформ: ознайомитися з доповіддю експерта, обговорити запропоновані питання згідно з розробленою програмою, після чого методом мозкового штурму визначити 10 ризиків, 10 можливостей і 10 кроків у майбутнє з загальної теми платформи. А також дізнатися про кращі українські освітні практики.

На завершення заходу було підбито підсумки роботи усіх платформ, визначено стратегічні плани та завдання на 2021 – 2022 навчальний рік. У цілому, сьогоднішня конференція, що проходить напередодні відзначення 30-річчя незалежності України, видалася змістовною та продуктивною.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.