КМДА Київська міська державна адміністрація


17 вересня 2021

Сергій Павловський привітав святошинських рятувальників з професійним святом (фото)

Сергій Павловський привітав святошинських рятувальників з професійним святом (фото)

Щорічно 17 вересня в Україні відзначається професійне свято усіх спiвробiтникiв Державної служби України з надзвичайних ситуацій – День рятівника. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод та з-під завалів - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби - 101. Відзначення цього професійного свята є свідченням державного визнання неоціненного внеску представників цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю та гідністю забезпечують надійний захист від вогню та стихії, й цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

З цим професійним святом, 17 вересня, голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський привітав мужніх рятувальників 18 ДПРЧ ГУ ДСНС України у місті Києві (вул. Пшенична, 3) та відзначив їх відважну працю Подяками та Почесними грамотами.

«Щиро вітаю усіх рятувальників з професійним святом - Днем рятувальника! Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Святошинська громада пишається вами - мужніми чоловіками, справжніми патріотами нашої неньки України.Бажаю усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше позитиву і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах» - у своєму привітанні зазначив очільник району.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.