КМДА Київська міська державна адміністрація


13 жовтня 2021

У ЦК «Святошин» напередодні свята вітали захисників України (фото)

У ЦК «Святошин» напередодні свята вітали захисників України (фото)

На центральній районній сцені ЦК «Святошин» з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва відбувся великий святковий концерт.

Серед запрошених були керівництво Святошинської РДА на чолі з Сергієм Павловським, районний військовий комісар Євген Яковчук, члени громадських організацій учасників АТО/ООС на сході України, ветерани, захисники України та члени їх родин.

Сергій Павловський і Євген Яковчук привітали захисників України з прийдешнім святом, побажали їм козацького здоров’я, шани оточуючих і спокійного мирного життя.

День захисників і захисниць України – це свято не тільки тих, хто носить військову форму, хто на передовій зі зброєю в руках захищає нашу свободу, незалежність і територіальну цілісність, сумлінно працюють на нашу перемогу, обороноздатність і люди інших професій. Очільник району Сергій Павловський вручив подяки голови Святошинської РДА саме таким людям, а також за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та відданість справі відзначив почесними грамотами військовослужбовців.

Після цього районний військовий комісар Євген Яковчук запросив на сцену матерів двох загиблих воїнів, уклінно подякував Наталії Шило та Любові Корчевній за виховання синів-героїв та вручив їм квіти.

По завершенні урочистої частини творчі колективи Святошинського району презентували шановним гостям зворушливу концертну програму. Протягом усього заходу зі сцени звучали слова вдячності героям за їх мужність і самопожертву, гордості за їх подвиги.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.