КМДА Київська міська державна адміністрація


23 червня 2022

У Центрі творчості дітей та юнацтва Святошинського району відбулась відпочинкова програма для дітей

У Центрі творчості дітей та юнацтва Святошинського району відбулась відпочинкова програма для дітей

Сьогодні програма відпочинку для дітей мешканців Святошинського району та дітей, які переїхали з місць військових дій була організована на базі Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва.

На дітей чекав цілий вир розваг на різних локаціях. Можна було спробувати себе у вокальному майстерстві, пограти у веселі ігри та естафети, малювати на справжніх мольбертах, створити власноруч поробку hand made, пограти в інтелектуальні ігри.

Сподобалось дітям працювати в STEM-лабораторії: робити електричні експерименти, побути в ролі web-дизайнера чи запрограмувати робота, створити відео-гру на платформі scratch чи зайнятись комп’ютерною графікою. Найменші із задоволенням включились до сюжетно- рольових ігор. А як цікаво пройшов Relax time з психологами нашого закладу. Адже дітей чекав тренінг "У вирі емоцій", де можна було навчитись опановувати свої емоції чи справлятись зі страхами. А молодші підключились до віртуальної подорожі "Мандруємо Україною". Наприкінці дня кожен учасник отримав солодкий приз. І нікого не залишив байдужим танцювальний флешмоб.

Літо в розпалі! Тож наша з вами задача допомогти дітям пережити важкі часи. Разом переможемо!

 

Джерело: Центру творчості дітей та юнацтва.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.