КМДА Київська міська державна адміністрація


22 вересня 2023

Міжнародний день миру Святошин зустрів креативним вуличним фестивалем-перфомансом «Лелека долі» (фото)

Міжнародний день миру Святошин зустрів креативним вуличним фестивалем-перфомансом «Лелека долі» (фото)

До Міжнародного дня миру на головному мистецькому майданчику Святошинського району ЦК «Святошин» відбулася креативна акція - вуличний фестиваль-перфоманс «Лелека долі» (виставка картин, майстер-клас з виготовлення паперових лелек, спілкування с чотирилапими реабілітологами військового реабілітаційного центру «База 4.5.0»). Захід організовано за підтримки благодійного фонду «Діти війни» та ГО «Незламні духом». До цього дійства долучився і виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Василь ГРИГОРЕНКО.

Відвідувачі, серед яких були військові, ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна, святошинська малеча та пересічні мешканці району, отримали неабияке задоволення від виготовлених власноруч паперових лелек, а особливо від спілкування з чотирилапими реабілітологами.

Після активного перфомансу всіх учасників запросили до концертної зали Центру. На сцені ЦК «Святошин» виступили як аматорські творчі колективи Святошина, так і відомі митці України. На початку святкового концерту присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, полеглих у війні. У програмі заходу відбулась прем’єра фільму ТРО Медіа «По той бік миру» з документальними свідченнями злочинів російської федерації у Київській області, який повернув усіх нас у ті страшні місяці початку повномасштабного вторгнення та окупації.

Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але війна змінила нашу свідомість. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що розуміємо цінність миру. А запорукою встановлення миру в Україні є Перемога над ворогом.

Разом до Перемоги та Миру!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.