КМДА Київська міська державна адміністрація


25 вересня 2023

Про деякі питання підготовки житлового фонду міста Києва до проходження зимового періоду в умовах воєнного стану

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житловими кооперативами та управителями багатоквартирних житлових будинків у 2022-2023 роках, затвердженого рішенням Київської міської ради від 10.11.2022 № 5586/5627 «Про деякі питання підготовки житлового фонду міста Києва до проходження зимового періоду в умовах воєнного стану».

Цей Порядок поширюється на багатоквартирні житлові будинки міста Києва, у яких функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків ( далі - ОСББ), житлові кооперативи (далі – ЖК), а також  житлові будинки, у яких співвласниками в порядку, визначеному законодавством, обрано управителя будь – якої форми власності, відмінної від комунальної (далі – управитель).

Порядком передбачається відшкодування 75% вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії, але не більше 80 тис. грн.

До незалежних джерел електричної енергії належать: бензинові, дизельні, газові генератори, сонячні зарядні станції, інвертори тощо.

Відшкодування здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Києва районними в місті Києві державними адміністраціями.

Для здійснення відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії ОСББ, ЖК, управитель подають до районних в місті Києві державних адміністрацій пакет документів, який складається з:

заяви на часткове відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії за формою, затвердженою згідно з додатком до цього Порядку;

завіреної копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємств та громадських формувань;

копії протоколу співвласників багатоквартирного будинку про вибір управителя будинку (подається управителем, якщо в будинку не створено ОСББ/ЖК);

завіреної копії видаткової накладної на придбання незалежних джерел електричної енергії.

За інформацією звертатись за телефонами: 424- 13 -17; 423- 89- 95.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.