КМДА Київська міська державна адміністрація


26 вересня 2023

Освітні ювіляри (фото)

Освітні ювіляри (фото)

Піднесена атмосфера панувала в школі з самого ранку. Колектив спеціалізованої школи № 40 відсвяткував своє 70-річчя з дня заснування.

Знання - це найцінніший скарб, і ми щиро раді привітати ювілярів з тим, що вже 70 років поспіль педагоги закладу за покликом серця готують все нові і нові покоління до дорослого життя.

Створений у 1953 році, навчальний заклад разом з країною переживав різні етапи свого існування. Зростали й мінялися покоління учнів та педагогів, змінювалися шкільні програми й методики викладання, та незмінним і сталим залишаються в школі повага один до одного та любов до учнів.

Наші діти це наше майбутнє, від їх освіти залежить майбутнє країни, її розвиток, її життя. Вкрай важливо, щоб освітній процес, був направлений на те, щоб юні уми пізнавали світ, вміли аналізувати та приймати рішення. Реалії сьогодення підвереджують, що свідома нація – це опора незалежності.

Ми щиро вітаємо, весь педагогічний колектив, який обрав ремеслом свого життя плекати майбутні покоління, адже саме ви – наше теперішнє і наше майбутнє.

З ювілеєм!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.