КМДА Київська міська державна адміністрація


26 вересня 2023

У ЦРБ ЦБС «Свічадо» відсвяткували річницю «Літературного клубу»

У ЦРБ ЦБС «Свічадо» відсвяткували річницю «Літературного клубу»

Днями з нагоди річниці «Літературного клубу»  у Центральній районній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відбулася зустріч з засновницею, кураторкою проєкту «Літературний клуб» Ольгою Бабчук.

Протягом року в літературній скарбничці клубу проведено багато пізнавальних зустрічей з письменниками, поетами та іншими творчими особистостями.

За період роботи учасниками клубу  обговорено та  прочитано численні твори, серед яких: Василь Кожелянко "Дефіляда в Москві"; Марія Матіос «Солодка Даруся», «Майже ніколи не навпаки»; Микола Куліш «Мина Мазайло»; Іван Багряний «Тигролови»; Леся Українка «Кассандра», «Бояриня»; Сергій Жадан «Інтернат»; Валерій Підмогильний «Місто»; Тамара Горіха-Зерня «Доця»; Віктор Домонтович «Дівчинка з ведмедиком»; Василь Шкляр «Чорний Ворон»; Ілларіон Павлюк «Я бачу вас цікавить пітьма»; Юрій Вінничук «Танго смерті».

Хочемо висловити величезну подяку Ользі Бабчук за її турботу і співпрацю та  знайомство шанувальників клубу з новими авторами  української літератури.

Розпочинаємо другий сезон клубу, обіцяємо змістовний та цікавий репертуар читання та обговорень. Слідкуйте за нашими анонсами та приєднуйтесь до учасників Клубу: https://www.facebook.com/svichado.library

Довідково: Проєкт – «Літературний клуб» став логічним продовженням тісної та дуже творчої співпраці з командою «ЄДИНІ». Це було вчасно, як ніколи…. Читати книги рідною мовою, спілкуватись в колі однодумців, надихатись, ділитись враженнями від прочитаного – це було потрібно як «ковток свіжого повітря» ще у вересні  минулого 2022 року. З того часу ми разом переживаємо повітряні тривоги, обстріли, тривалі відключення світла, але так атмосферно було читати Жадана при свічках!

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.