КМДА Київська міська державна адміністрація


9 листопада 2023

За ініціативи районної влади у Святошині організовано забір крові

За ініціативи районної влади у Святошині організовано забір крові

Сьогодні у приміщенні КНП «КДЦ» Святошинського району міста Києва (вул. Симиренка, 10) відбулася благодійна акція – поповнення банку крові, що необхідна для врятування життів.

Зголосилися добровільно здати кров для хворих і поранених, які проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах, виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Василь ГРИГОРЕНКО, посадові особи апарату Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, управління (Центру) надання адміністративних послуг, співробітники управлінь житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, молоді та спорту, працівники комунальних підприємств «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» і «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва, а також медперсонал медичних установ району (КНП ЦПМСД № 1, 2, 3 й КНП КДЦ Святошинського району м. Києва).

Наявність у медичному закладі достатнього запасу крові завжди була важливим фактором для порятунку життя пацієнта, а під час війни наша героїчна медицина потребує постійного поповнення банку крові та її компонентів, і не тільки в зоні бойових дій, а й у глибокому тилу.

Вони – за нас, ми – для них!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.