Головна  →  Новини  →  6 вересня 2013

5 вересня у Святошині відбулась нарада щодо боротьби зі стихійною торгівлею

5 вересня в залі засідань Святошинської районної в місті Києві державної  адміністрації відбулася нарада з питання координування дій по боротьбі із торгівлею у невизначених місцях (стихійної торгівлі) та реалізації продуктів харчування, що швидко псуються (шаурма, хотдоги тощо). Очолив зібрання голова Святошинської райдержадміністрації Юрій Бондар.

Участь у нараді взяли: заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Шквара, виконуюча обов’язки відділу торгівлі  споживчого ринку та підприємництва Алла Бєлоусова, керівники відповідальних структурних підрозділів держадміністрації, представники Святошинського РУ ГУ МВС України в місті Києві, територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, ветеринарної міліції ГУ МВС України в місті Києві, санітарно-епідеміологічної служби Святошинського району міста Києва,  директори ринків ТОВ ТК «Борщагівський» і ТОВ ТД «Дніпро».  

Розпочавши нараду, Юрій Бондар окреслив актуальність проблематики наради: «Скоординувавши свою роботу, ми зможемо забезпечити  поступове вирішення цієї проблеми. На жаль, сьогодні вже необхідно застосовувати більш жорсткі міри до торгуючих у невизначених для торгівлі місцях. Цим ми зможемо добитись порядку, тим більше, що громадськість підтримує нас у боротьбі зі стихійною торгівлею».

Присутні розглянули ряд питань щодо алгоритму виконання п. 7 протоколу доручень №53 від 20.08.2013 голови Київської міської державної адміністрації О.Попова, доручень заступника голови Пузанова О.Г. від 14.08.2013 №007-1704 та завдань, визначених на апаратній нараді у голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації п.п. 2.4, 2.5 протоколу від 27.08.2013 року №30, щодо протидії стихійній торгівлі в місті Києві.

За результатами наради відповідальні структурні підрозділи Святошинської райдержадміністрації отримали доручення – розробити та затвердити план заходів щодо координації дій по боротьбі зі стихійною торгівлею в районі.

Перейти до спискуВерсiя для друку