Головна  →  Новини  →  6 вересня 2013

Проводиться набір дітей-інвалідів до відділення соціально-медичної реабілітації дітей Святошинського району

З метою виконання соціальних ініціатив Президента України у відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з різними вадами розвитку за адресою: м. Київ, вул. П. Чаадаєва, 3-А, проводиться прийом документів від батьків, які мають на вихованні дітину-інваліда до районної соціально-медичної комісії по відбору дітей до відділення. Засідання комісії відбудеться 13 вересня 2013 року.

До відділення зараховуються діти віком від 3 до 18 років з дитячим церебральним паралічем, із розумовою відсталістю легкого та помірного ступеня, з не різко вираженою імбецильністю, психоорганічним синдромом, затримкою психічного розвитку (дебільність, слабко виражена розумова субнормальність, розумова субнормальність середньої тяжкості) на підставі рішення районної соціально-медичної комісії. Термін перебування дітей-інвалідів у відділенні визначається соціально-медичною комісією, але не менше одного року. Подовження терміну можливе після отримання рішення комісії.

Перелік документів дитини, які подаються на розгляд Комісії:

- заява батьків про зарахування дитини-інваліда до Відділення;

- виписка з історії розвитку дитини (ф. № 112/0) з обов'язковим медичним оглядом лікарями - педіатром, дитячим неврологом, дитячим психіатром, логопедом, отоларингологом, офтальмологом;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення дитини-інваліда з дитинства;

- виписка з історії розвитку дитини (ф. №  26);

- довідка про відсутність контакту з інфекційними хворими;

- довідка про щеплення (ф. №  63);

- результати лабораторних обстежень (аналіз крові загальний; аналіз сечі загальний; аналіз випорожнень на кишкову групу 3-разове - не пізніше 2-тижневого терміну; аналіз випорожнень на яйця глистів; мазок з носоглотки на носійство бактерій дифтерії (дітям з контакту по дифтерії та з лор-патологією).

Комісія проводить обстеження дітей-інвалідів при зарахуванні до відділення та після закінчення терміну перебування.

Протипоказання для зарахування до відділення:

- епілепсія з частими генералізованими судомними нападами;

- гострі інфекційні захворювання;

- заразні хвороби очей і шкіри;

- туберкульоз (активні форми);

- тяжкі органічні психічні розлади, шизофренія, шизотипові і маячні розлади, психопатоподібні порушення поведінки (з агресивними тенденціями), імбецильність помірно виражена та виражена, ідіотія; - епілепсія з частими генералізованими судомними нападами;

 

- активний сифіліс;

- гострі захворювання центральної нервової системи;

- бацилоносіння;

- фенілкетонурія;

- інші захворювання, які потребують стаціонарного лікування.

Засідання комісії проводиться двічі на рік.

Перейти до спискуВерсiя для друку