Дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси Святошинського району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі – огляді на кращий стан фізичного виховання (фото)
Відповідно до плану роботу управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси «ДНЗ-ЗНЗ» нашого району досвід колективів – переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу – огляду на кращий стан фізичного виховання передано до участі у міському етапі конкурсу.
Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України, Комітетом з фізичного виховання та спорту , Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.
Конкурс проводиться з метою вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду роботи з фізичного виховання, активізації діяльності керівництва навчальних закладів, відділів освіти, управлінь освіти і науки щодо покращення роботи з фізичного виховання.
Педагоги – святошинці завжди розглядали завдання здійснення фізичного виховання, формування свідомого ставлення до здоров’я у малюків, пошук ефективних форм та методів фізичного розвитку та формування валеологічної свідомості, як пріоритетний напрям у просторі дошкільної освіти. Необхідно відмітити, що зміст роботи педагогічних колективів з фізичного виховання ДНЗ та НВК, представлений на огляд-конкурс, містить досвід використання сучасних ефективних форм і методів організації фізичного виховання, зорієнтованих на розвиток особистості; запровадження сучасних оздоровчих технологій: використання елементів методики М. Єфименка, су – джок терапії, хатха –йоги; степ – аеробіки, пілатесу, фіт – болу; різних форм роботи з фізичного виховання із застосуванням нетрадиційного фізкультурного обладнання.
Найбільшим натхненням у роботі педагогів під час організації конкурсу – огляду стало переконання необхідності здійснення педагогічного внеску до оздоровлення підростаючого покоління та надання малюкам можливості стати спритними, витривалими, отримувати задоволення від руху та радість емоцій під час рухливої діяльності.
Джерело: управління освіти