Ліфт – це розкіш, чи засіб пересування?
Багатоповерхівки з непрацюючими ліфтами. Сьогодні ця проблема не здивує більшість з нас, адже ми вже звикли щоденно здійснювати марафонське сходження до власних осель через технічні неполадки ліфтів.
Воно то може й на краще, адже така зарядка «вгору - вниз» – своєрідна профілактика серцево-судинних хвороб, проте сумним стає видовище, коли виснажливими спортивними тренуваннями займаються літні і немічні люди, вагітні жінки та молоді мами з дитячими візочками.
Саме їм найчастіше доводиться непереливки, долаючи східці до верхніх поверхів.
«Щоб ліфти працювали добре, ними треба правильно користуватись», - зазвичай відповідають на скарги служби, що займаються ремонтом ліфтів.
Можливо доля істини в цих словах і є, бо іноді, завдяки «талантам» мешканців багатоповерхівок та, як кажуть, «зальотних гастролерів» заходити в ліфт доволі страшно, а іноді і взагалі ризиковано.
За інформацією комунального підприємства «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду в Cвятошинському районі м. Києва» спеціалізованими підрядними організаціями ПрАТ «ОТІС» та ТОВ «Прем’єр ліфт» відповідно до приписів управління ТУ Держгірпомнагляду, експертних висновків ТОВ «Експертно-діагностичний центр» та укладених договорів в жовтні 2013 року було виконано капітально-відновлювальні роботи 46 ліфтів у житлових будинках району на загальну суму 981003,64 грн.
Давайте берегти те, що маємо, щоб відремонтовані ліфти із засобу пересування знову не перетворилися на розкіш.
Джерело: КП «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду в Святошинському районі м. Києва»