Міжнародний день музики в Київській дитячій музичній школі №23 (фото)
Музику можна вважати особливою мовою, яка є доступною майже для всіх людей. Композитор Арнольд Шенберг одного разу сказав, що музикою можна висловити все так, щоби той, хто вміє музику розуміти, зрозумів би все без слів. Цю фразу великого композитора підтвердили викладачі Київської дитячої музичної школи №23 управління культури, туризму та охорони культурної спадщини, які в цей особливий день - Міжнародний день музики, подарували своїм вихованцям справжнє свято музики.
На концерті прозвучали найрізноманітніші музичні твори класиків та сучасних композиторів в інструментальному та вокальному виконанні. Слухачів зачаровували і звуки домри, яка виспівувала та оживала в руках Галини Хрустевич; і голос Тетяни Стефанишиної, який торкався найтонших струн душі слухачів; і звуки скрипки в руках Василя Бакалова, і клавіші роялю, яких торкались вправні пальці Яніни Васильчик, Олени Ковальчук, Анни Шаріної, Вадима Мироненко-Міхейшина… З великим успіхом відбулося виконання Наталією Коротіною, на роялі, надскладного твору «Ісламей» М.Балакірева. Цей твір звучить в концертах дуже рідко, і його виконання засвідчило високу технічну майстерність викладача. Номером який зайняв найбільше виконавців, була Фантазія на теми з музики до телефільму «Нікколо Паганіні» композитора С. Баневича, яку майстерно заграв квінтет у складі викладачів: Альфії Халілової – фортепіано, Тараса Козака – ксилофон, Марти Мізер – баян, Тетяни Стефанишиної – вокал та Богдани Звягольскої – альт. Бурхливими оплесками супроводжували всі присутні на святі знаменитий твір – «Чардаш» В.Монті у виконанні Тараса Козака – ксилофон та Бели Бондар – рояль.
На завершення концерту, всіх присутніх на цьому святі музики привітала директор школи Алла Анікєєнко і побажала, щоб в житті кожного знайшлося місце для зустрічей з чарівним світом мистецтва.
Джерело: управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.