На апаратній нараді у голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації обговорили вирішення питань, пов‘язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО (фото)
7 липня голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Кулик провів апаратну нараду з заступниками голови, керівниками структурних підрозділів Святошинської держадміністрації, керівниками комунальних служб та спеціалізованих організацій Святошинського району.
На початку наради – вже традиційний звіт про виконання протокольних доручень, даних на апаратних нарадах, стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах, виконання звернень громадян, що надійшли до Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та Контактного центру міста Києва станом на 07.07.2014. З цього приводу доповіли начальник відділу контролю Катерина Левицька, керівник Call-центру Олена Ямкова та начальник відділу роботи із зверненнями громадян Тетяна Колоколуша.
Про проведення на території Святошинського району робіт з демонтажу тимчасових споруд, встановлених без дозвільних документів, та виявлення недоліків зовнішнього благоустрою і порушення санітарного стану території Святошинського району доповів начальник відділу контролю за благоустроєм Олександр Грицай.
Він повідомив, що впродовж двох тижнів, працівниками відділу контролю за благоустроєм за допомогою спецтехніки комунальних служб району, було організовано та проведено демонтаж 22 МАФів, встановлених без дозвільних документів.
Це торгівельні точки, розташовані на територіях обслуговування комунальних підприємств району, зупинках громадського транспорту та в підземних пішохідних переходах.
Крім цього впродовж двох тижнів працівниками відділу контролю за благоустроєм на території району було виявлено близько 50 об’єктів з недоліками зовнішнього благоустрою. В основному нарікання прозвучали на адресу комунальних служб, що несвоєчасно забезпечують вивезення великогабаритних відходів з територій обслуговування, та на адресу спеціалізованих організацій, що не дотримуються строків відновлення благоустрою після проведення ремонтних робіт в місцях аварійних розриттів.
Заслухали на нараді і звіт про роботу відділу (Центру) надання адміністративних послуг.
Начальник відділу (Центру) Андрій Корженко повідомив, що станом на 07.07.2014 через Центр надається 60 адміністративних послуг: 34 послуги районного рівня (служба у справах дітей – 17, управління праці та соціального захисту населення – 1, відділ обліку та розподілу житлової площі – 11, відділ будівництва, архітектури та землекористування – 2, управління у справах сім’ї, молоді та спорту – 3; 19 послуг міського рівня; 3 послуги Державної міграційної служби України; проводиться запис до дошкільних навчальних закладів комунальної власності міста Києва, прийом заяв та видачу договорів про сплату пайової участі, довідок про функціональне призначення об’єктів сезонної торгівлі, а також видаються 3 види документів дозвільного характеру. За перший квартал 2014 року відділом (Центром) надання адміністративних послуг Святошинського району надано 7809 послуг.
Впродовж липня через відділ (Центр) надання адміністративних послуг планується введення надання додаткових послуг, а саме:
- видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки;
- видача переліку обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути;
- видача інформаційної довідки з державного реєстру земель;
- видача висновку про погодження документації із землеустрою;
- надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями;
- державна реєстрація власності на нерухоме майно;
- державна реєстрація інших речових прав на нерухоме майно (крім державної реєстрації іпотеки нерухомого майна);
- видача витягу, інформаційної довідки та виписки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації довів до відома керівників структурних підрозділів держадміністрації завдання, визначені на вранішній нараді у голови КМДА та особливо детально зупинився на питанні забезпечення киян, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України та вирішенні питань, пов‘язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
Олександр Кулик повідомив, що починаючи з 7 липня на залізничній станції «Київ-пасажирський» розпочинає роботу цілодобовий консультаційно-інформаційний пункт соціальної допомоги переселенцям із зони АТО, а на пероні, до якого прибуватимуть поїзди з південно-східного напрямку, працюватимуть столичні рятувальники, співробітники соціальних служб та волонтери громадських організацій. Вони допомагатимуть громадянам визначитися з подальшими діями.
Оскільки на сьогоднішній день почастішали випадки спекулювання окремими громадянами щодо працевлаштування та забезпечення їх житлом, як вимушених мігрантів, очільник району наголосив на наданні всієї необхідної соціальної допомоги виключно в рамках чинного законодавства.
Крім цього Олександр Кулик повідомив, що Святошинський район єдиний серед районів столиці 100 % виконав мобілізаційні завдання та активно співпрацює з районним військовим комісаріатом у питанні забезпечення матеріально-технічними засобами та гуманітарною допомогою військовослужбовців - святошинців, які несуть службу у східних областях України.
«На сьогодні силами працівників Святошинської держадміністрації для бійців 12-го батальйону територіальної оборони вже закуплено близько 20 бронежилетів та засобів індивідуального захисту, зібрану велику кількість продуктів харчування тривалого зберігання. Найближчим часом вантаж буде направлено до місця дислокації киян», - наголосив Олександр Кулик.
Джерело: відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.