Найсвіжіші новини від бібліотеки «Книжкова світлиця» (фото)


Про зимові зміни в природі дізнались читачі дитячої бібліотеки «Книжкова світлиця» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини на черговому занятті гуртка розвитку дитини, який працює у бібліотеці.
Керівник гуртка бібліотекар І категорії Тетяна Михайлівна Бордійчук розповіла дітям про те, як тварини готуються до зими. Діти дізнались, що готуючись до зими, звірі міняють своє літнє хутро на зимове – густіше й пухнастіше. Ласка, горностай, заєць-біляк «переодягаються» в білу шубу, в ній вони майже непомітні на білому снігу. Багато тварин впадають у сплячку. Жаби, ящірки, вужі й гадюки влаштовуються в ямах, норах, печерах під старими пеньками, під купами листя, хмизу, під камінням, в погребах, в підвалах. Озерні жаби зариваються в мул на дні водойм. В печерах, в дуплах дерев, на горищах старих будинків зимують кажани. Гострими кігтями задніх лапок вони чіпляються за склепіння печери чи дупла, обгортаються крильцями і повисають до весни.
«Зима для тварин найважча пора року, – розповідає Тетяна Михайлівна, - з-під снігу вони не можуть добути вдосталь корму, мерзнуть, застуджуються. Давайте одягнемо зайчика!» – запропонувала вона, – і всі гуртом заходились виготовляти одяг для зайця – улюбленця дітвори, головного героя багатьох казок. Важливість завдання ні в кого не викликало сумніву, адже разом з дітьми завзято працювали мами і навіть тато, який старанно виконував завдання Тетяни Михайлівни. З роботою справились успішно – зайчика одягли.
Шановні користувачі! Цього дня діти, які відвідують гурток розвитку дитини дізнались, як звірі готуються до зими, навчились встановлювати причинно-наслідкові зв’язки та робити висновки, а також працюючи з ножицями, клеєм, олівцями та фарбами, продовжили розвиток дрібної моторики руки, що є дуже важливим для майбутніх школярів. Розвивайтесь і Ви разом з бібліотекою, запрошуємо, приходьте!
Розклад роботи гуртків можна уточнити у завідувача бібліотеки Литвин Тетяни Валентинівни (тел. 274-62-61).
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини