Організація заходів безпеки під час святкування 69-ї річниці Дня Перемоги
На День Перемоги всі стратегічно важливі для Києва об'єкти будуть узяті під особливий контроль та охорону. Про це на прес-конференції в Укрінформі у середу заявив голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.
«У Києві взято під контроль основні об'єкти життєзабезпечення міста - водозабірні станції, мости та ін. Основна увага приділяється столичним об'єктам, де зберігається хлор, аміак та різні радіоактивні речовини. На в'їздах у місто вже встановлені блокпости, а столична влада провела переговори з сотнями Самооборони Майдану. Ми також отримали підтримку Правого сектору, який пообіцяв не проводити жодних акцій у центрі столиці в цей день», - зазначив очільник міста.
На випадок небезпеки захисні споруди та підземний простір столичного метрополітену зможуть захистити 100% киян.
У Києві нараховується близько 500 захисних споруд, які мають різний ступінь готовності. Частина з них знаходиться на підприємствах, вони мають усе необхідне для працюючої зміни своїх людей: питну воду, туалет та систему очистки повітря. Інші стандартні укриття знаходяться у зоні проживання людей.
Таким чином це забезпечує трохи більше, ніж третину населення міста, а стовідсотково киян можна заховати у підземному просторі метрополітену, а також у паркінгах новобудов, що технічно забезпечують стійкість цього укриття, навіть при варіанті обрушення самого будинку.
Адміністрації районів Києва наразі поширюють через КП «РЕО» інформаційні повідомлення у кожен будинок міста, де зазначається найближчі до нього захисні споруди.
Київська міська державна адміністрація розробляє регіональні точки подачі звукового сигналу для оповіщення жителів Києва на випадок небезпеки.
Джерело: управління з питань надзвичайних ситуацій