Освітяни Святошина звітують про міжнародне та регіональне партнерство за 2013-2014 навчальний рік
Відповідно до плану роботи управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації до кінця травня 2014 року загальноосвітні навчальні заклади подають звіти про міжнародне та регіональне партнерство за 2013-2014 н.р.
Міжнародне партнерство закладів освіти здійснюється на підставі Закону України «Про загальну середню освіту» та відбувається за різними напрямами. Насамперед, це досить активна участь учителів та учнів в міжнародних проектах і програмах.
Усвідомлюючи роль міжнародного партнерства та необхідність широкої інтеграції вітчизняної освіти до Європейського та світового освітніх просторів, управління освіти приділяє зазначеному напряму діяльності особливу увагу
Тому заклади освіти Святошинського району з метою вивчення міжнародного досвіду з організації освітнього процесу, навчанні учнів та проведенні спільних культурних заходів встановлюють та розвивають контакти з освітянами Польщі, Грузії,Словацької республіки, Росії, Федеративної Республіка Німеччини,Молдови, Болгарії, Канади, Сполучених Штатів Америки,Китайської Народної Республіки,Литовської Республіки,Турецької Республіки, Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Республіки Киргизстан. А на кінець навчального року заступники директорів подають звіти за різними напрямами про проведену роботу.
У свою чергу Марія Іванівна Тромса методист науково-методичного центру узагальнює підсумки за поданими звітами про міжнародне та регіональне партнерство за 2013-2014 н.р., співпрацю з міжнародними громадськими організаціями та дипломатичними представництвами, співпрацю з українською діаспорою; участь ЗНЗ Святошинського району у міжнародних конкурсах і фестивалях, участь у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів учителів-представників інших держав для інформування в Департамент освіти і науки КМДА.
На сьогоднішній день, міжнародне партнерство - дуже важливий напрямок у розвитку дружніх партнерських відносин між державами, оскільки саме молодь є тією ланкою, яка без будь-яких економічних та політичних інтересів прагне дружити зі своїми однолітками, пізнавати їх культуру, традиції, звичаї, обмінюватися досвідом та творити на благо суспільства.
Джерело: управління освіти