Щоб діти ставали особистостями (фото)


Крім теоретичних тверджень, практично кожен з виступаючих розкривав перед колегами можливості формування світогляду учнів, їх самостійного мислення, підвищення рівня їх духовності засобами предмета, який викладає учитель.
Про свою діяльність і щодо формування духовності та моралі дитини розповіла учитель української мови та літератури Марковська Т.Ю., яка ось уже другий рік працює над упровадженням інноваційної програми «Християнська етика в українській культурі». Молоді педагоги школи Махиборода О.М. та Мунтян В.М. поділилися своїми практичними знахідками у питанні формування духовності майбутнього випускника.
Цікаво, що кожен виступ доводив: не може бути виховання тільки словесним - формування свідомої високодуховної особистості можливе через практичну діяльність дитини. Тому такими важливими є і дослідницько – пошукові подорожі по місцях життя і творчості Леся Курбаса, і участь у шкільному театрі «Березіль», і заходи військово – патріотичної діяльності. Лейтмотивами виступу ветерана праці, викладача предмета «Захист Вітчизни» Жояна Василя Юхимовича і було саме питання формування світоглядних позицій випускника, його патріотичної спрямованості.
Багато цікавих ідей, форм роботи з учнями різного віку було висвітлено у ході педради, і педагоги кожної паралелі оформили свої творчі пропозиції у вигляді пелюстки великого соняшника – квітки, що дарує світло, тепло і радість кожній дитині.
Підсумок роботі педагогічної ради підвела директор школи Лаговська Світлана Валеріївна, відзначивши справді активний пошук учителів школи, який позначився на результаті – школа і цього року має високий рейтинг у районі та місті.
Також на засіданні за високу результативність роботи було нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки вчителя початкових класів Грудницьку Н.А. Педагогічна рада була творчою і дала новий активний поштовх виховній роботі у навчальному закладі.
Джерело: СЗШ №206