«Слідами великого Кобзаря». Лідери учнівського самоврядування закладів освіти Святошинського району взяли участь у грі-квесті (фото)
Велична постать Тараса Шевченка, національного генія,… і місто Київ, де він любив бувати, писати старожитності. Тому такою цікавою була міська гра-квест “Ім’я Тараса Шевченка на мапі Києва”, організована 28. 03. 2014 року, за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, радою старшокласників Шевченківського району cтолиці, участь у якій взяли також лідери Асоціації “Старшокласник” Cвятошинського району .
Гра-квест була досить цікавою, старшокласники відвідали місця, де побував відомий поет, які він відображав у своїй творчості. Географія подорожі була досить значною:
- Київський національний університет імені Тараса Шевченка, якому 1939 року було присвоєно ім'я Кобзаря;
- бульвар Тараса Шевченка, що носить ім’я Кобзаря з 1919 року;
- Національний музей Тараса Шевченка;
- Національна опера України імені Тараса Шевченка;
- Центральна бібліотека імені Т.Г. Шевченка для дітей міста Києва, якій 1920 року, за клопотанням Павла Тичини, було присвоєно ім’я Кобзаря;
- Кінотеатр імені Т.Г. Шевченка, заснований 1939 року;
- Площа Тараса Шевченка, названа на честь Кобзаря 1959 року;
- Меморіальний будинок-музей Т.Г. Шевченка на Пріорці, що стала влітку 1859 року останнім київським помешканням поета;
- Дуб Крістера по вулиці Осиповського, під яким любив відпочивати Тарас Шевченко.
Це дійсно були неповторні години спілкування зі світом минулого, яке стало для учнів сучасністю, адже 200- річчя з дня народження геніального сина України по- новому відкрило нам нашу рідну країну.
Джерело: управління освіти