Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Сьогодні в столиці презентували проекти бюджету столиці на 2015 рік та Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2015 рік

Опубліковано 20 січня 2015 року о 15:45
фото

Сьогодні в Колонній залі Київської міської державної адміністрації громадськості вперше перед ухваленням Київрадою презентували проекти бюджету столиці на 2015 рік та Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2015 рік.

Участь в презентації головного кошторису столиці взяли і представники Святошина: голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Ілля Сагайдак та керівники органів самоорганізації населення Святошинського району Людмила Бєлокраїнська та Станіслав Буковський.

Сформований у складних умовах економічної та енергетичної кризи, головний фінансовий документ столиці максимально можливо зберігає соціальні стандарти киян, в першу чергу – незаможних верств населення. Кошторис столиці розраховувався на основі раніше прийнятих парламентом змін до Бюджетного та Податкового кодексів.

Проектом бюджету на 2015 рік передбачено спрямування 3,6 млрд. грн. на соціальний захист киян, що майже на 40% більше, ніж у попередньому році. Вдвічі збільшено й обсяги фінансування за програмою «Турбота», за якою здійснюються виплати матеріальної допомоги киянам-учасникам АТО, у тому числі – з оплати житлово-комунальних послуг, лікування, поховання, а також надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих воїнів.

У проекті передбачено збереження муніципальних надбавок до заробітної плати вчителів та лікарів та забезпечення безкоштовними обідами учнів пільгових категорій.

Дохідна частина столичного бюджету на 2015 рік складе 22,2 млрд грн. Сума витрат на 2015 рік складе близько 20 млрд грн, з чого випливає. що міський бюджет на 2015 рік буде профіцитним.

За рахунок бюджетної децентралізації, згідно з держбюджетом-2015, частина місцевих податків і зборів залишаться на місцевих рівнях. Розробники головного фінансового документа Києва на 2015 рік планують збільшити дохідну частину бюджету за рахунок традиційного збільшення надходжень від податків і зборів, а також нових місцевих податків: акцизу з роздрібної реалізації підакцизної продукції, транспортного податку на легкові автомобілі віком до 5 років з об'ємом двигуна понад 3 тис. куб. см, надходження від парковок та пайової участі МАФів. Крім самостійно зароблених грошей Київ також розраховує на 8,2 млрд. грн субвенції з держбюджету.

У бюджеті будуть урізані витрати на утримання місцевих органів виконавчої влади і самоврядування, у тому числі фонд оплати праці на 10%.

Витрати на освіту становитимуть 5,1 млрд грн, з яких 2 млрд грн, - субвенції з держбюджету. На охорону здоров'я планується витратити 3,7 млрд грн, з цих грошей 2,9 млрд грн надано місту держбюджетом. Ще 3,8 млрд грн буде спрямовано на соціальний захист населення. На задоволення культурних потреб населення влади направили 628,5 млн грн. Галузь, що вимагає негайного реформування і великих витрат на ці цілі, - житлове господарство, може розраховувати на 373,8 млн грн. А ось на комунальне господарство і благоустрій міста піде 703 млн грн.

Проекти бюджету та Програми оприлюднені на офіційному порталі Київської міської державної адміністрації.

Київрада планує прийняти бюджет столиці на 2015 рік на засіданні 28 січня.

 

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux