Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Святкування Дня столиці і Дня Києва Централізованою системою підліткових клубів «Щасливе дитинство» (фото)

Опубліковано 02 червня 2015 року о 17:48
фото

Місто-красень, місто-трудівник, місто-воїн, Київ, упродовж усієї своєї багатовікової історії був і залишається Великим градом. Він піддавався розоренню і руйнуванню, гинув у вогні пожеж, але щоразу, як птиця Фенікс, відроджувався з попелу, відбудовувався, змінював вигляд і знову вражав своєю пишністю, здобув величезні надбання в культурі та мистецтві, був і залишається прикладом для інших міст нашої країни. Найзеленіше місто України.

Впродовж тижня (25-30 травня) вихованці ЦСПК «Щасливе дитинство» віншували своє рідне місто. В усіх підліткових клубах за місцем проживання естетичного спрямування відбулися художні виставки «Рідний Київ», вечори поезії «Як тебе не любити, Києве мій!», конкурси малюнку на асфальті «Ти – світанок добра і любові, злоточола столице моя». У підліткових клубах «Сучасниця», «Гармонія», «Фотон», «Сокіл» пройшли майстер-класи з образотворчого мистецтва «Я малюю Київ», на яких малювали київські краєвиди та пам’ятники архітектури (Андріївську церкву, Золоті ворота, Київську фортецю, Будинок вчителя, Костел Святого Миколая, Червоний корпус університету ім. Т. Шевченка). Митці фотоклубу «9х12», що працює у підлітковому клубі «Берегиня», розгорнули фотовиставку присвячену древньому і вічно молодому місту «Київський ноктюрн».

Добре відзначили День столиці і День Києва вихованці Централізованої системи підліткових клубів ЦСПК «Щасливе дитинство» 30 травня на бульварі Академіка Вернадського. Всім було надзвичайно весело і цікаво.

Педагогічним колективом та вихованцями підліткових клубів «Щасливе дитинство» була розгорнута виставка робіт з бісеру (бісероплетіння, бісерної вишивки). Якимось дивом з'явившись на світі багато тисячоліть тому, бісер раз і назавжди підкорив людей в різних країнах. Вразила відвідувачів і виставка «паперової філіграні» – квілінга – мистецтва створювати плоскі композиції або ж об'ємні вироби зі смужок, які робляться з паперу. Виставка робіт в техніці макраме, давнього виду мистецтва, який своїм корінням сягає сивої давнини, також не залишила нікого байдужим. Цікаво, що вузликове плетіння знали в Єгипті, Китаї, Перу, Греції уже в 9 ст. до н. е., за свою історію макраме не раз занепадало і знову відроджувалося, але техніка виконання залишалася незмінною. Помилуватися шедеврами чарівного світу рукоділля можна було з 10.00 до 13.00.

Для всіх охочих педагогами ЦСПК «Щасливе дитинство» були проведені майстер-класи з орігамі й плетіння фенічок та традиційний конкурс малюнка на асфальті «Моє рідне місто». Крім названої теми діти малювали своє прагнення до мирного життя, мирну і неподільну Україну.

Для активних мешканців і гостей району організована розважальна ігротека. Програма для дітвори була різноманітною: ігри на швидкість, винахідливість, спритність і казкова вікторина.

Всі відвідувачі отримали прекрасний настрій, щирі посмішки та незабутні враження. На пам’ять про свято у багатьох лишились фенічки та кумедні звірята-орігамі, зроблені власноруч під наглядом досвідчених майстринь-педагогів підліткових клубів за місцем проживання. Відпочинок був приємним!

Від щирого серця вітаємо з Днем столиці і Днем Києва! Бажаємо всім миру, міцного здоров'я, добробуту та оптимізму!

 

Джерело: ЦСПК «Щасливе дитинство»


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux