Святошинські ліцеїсти привітали ветеранів


05 травня 2018 року традиційно в Київському ліцеї «ЕКО» № 198 (вул. Тулузи, 3) до Дня пам’яті та примирення й 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися урочисті заходи, на які було запрошено 150 ветеранів, учасників та дітей цієї війни та членів родин загиблих у ній, що проживають на Микільській Борщагівці, а також представників Святошинської РДА. Учні ліцею завжди тепло та щиро зустрічають цих людей у стінах рідного закладу. І цей рік не став винятком. Ліцеїсти підготували для шановних гостей чудову концертну програму, яку виконали в одному пориві шанобливого, трепетного ставлення до цих героїчних, з надскладною долею людей. З року в рік свідків страшних подій 1941 – 1945 років стає все менше. Тому ліцеїсти намагаються вловити кожну мить спілкування з ними, адже скільки цікавого, повчального вони чують з вуст людей, що на власному досвіді пізнали всі жахіття війни: чи були вони бійцями на фронті, чи кували перемогу в тилу, чи гарювали на загарбників на чужій, далекій землі або ж ховалися по погрібах та землянках від бомбардувань та обстрілів, міцно притулившись до маминого тіла й замруживши від страху оченята. Ці люди є носіями справжньої історії, «найправдивішої» правди про роки найбільшої трагедії людства сучасної епохи – Другої світової війни. Представники молодого покоління – учні Київського ліцею «ЕКО» № 198 - докладають усіх зусиль, щоб наші ветерани постійно відчували шану, вдячність і турботу нащадків.
Передала вітання ветеранам від голови Святошинської РДА Володимира Каретка начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Ірина Романенко та подякувала адміністрації закладу за душевну, щиру атмосферу заходу, за відмову від формального підходу до організації таких зустрічей упродовж багатьох років.
На завершення святкової програми дорогим гостям подарували квіти та ухильно запросили на святкування Дня перемоги наступного року. Тож, поки живе пам’ять про героїзм наших співвітчизників у роки нацистської навали, будуть жити й вони – шановні ветерани Другої світової війни.