СЗШ № 206: А у нас, у 8-х класах… (фото)
Ось вже і 28 листопада 2013 року. Ми знову в актовій залі середньої загальноосвітньої школи № 206. Знову презентація класів як ще один крок у загальношкільному «Клас року». Сьогодні у гості запрошують учні 8-х класів.
Маємо сказати, що саме на цій паралелі чекає нас найбільша інтрига: після створення математичного класу усі класи мають дещо новий склад. Чи ж встигли утворитися тут колективи?
… Наші побоювання були марними! Ще такого свята на презентаціях не було! Просто вибух талантів, гумору, творчості, натхнення! Ну і восьмикласники!
8-В клас, що виступив першим, одразу подарував глядачам барви своїх костюмів, посмішки веселих клоунів, оберемки рукотворних квітів. Серед похмурої днини, як у казці, розцвіли квіти і таланти: пісні Ані Гречки, колективні і сучасні танцювальні ритми, у яких разом з учнями брала участь і класний керівник 8-В тендітна Жанна Вікторівна Коба. А потім була весела сценка з життя класу. Ми побували на уроці… На допомогу своїм дітям прийшли і батьки: взяла участь у презентації мама Владислава Божка – Лариса В’ячеславівна.
Наступними були зовсім ще «зелені» математики – учні 8-А класу, новий класний колектив. Ось тут і вибухнула справжня «бомба» талантів: чітко підготовлені, спаяні єдиним ритмом, заохочені своїм власним сценарієм, учні вихованці Щербак Галини Олексіївни, досвідченого класного керівника, продемонстрували високий рівень підготовленості, естетичного смаку, класичного бачення презентації. А яке розмаїття талантів: квартет чотирьох дівчат, сольна гра на гітарі Дмитра Шевченка, який, до речі, професійно займається ще й футболом, мелодія скрипки Маргарити Лістрової, власні вірші Діани Дзюби, солоспів Анни Михальчевської і, звичайно, чудовий, запальний, майстерно виконаний гопак Сашка Чугая і Максима Ободовського! Репертуар просто для концерту в палаці “Україна”! Був тут і гумор, та ще й який! Ми знову потрапили на урок, де учителем була – уявіть собі, Галина Олексіївна, але викладала вона на цей раз… малювання. Це було неперевершено! Насміялися до несхочу. Не «заучками» чи «ботаніками» показали себе математики, справді дружний, надійний колектив, звиклий в усьому працювати наполегливо, постав перед нами!
Журі доводилося нелегко, бо і далі таланти не вичерпалися. Усі чекали виступу гвардійського 8-Б – справді гвардійський, бо у класі тільки три дівчинки, а останні – хлопці-гвардійці. Проте і вони зуміли показати свої таланти: і співали голосно, і про клас свій розказали, і сценку розіграли, а Богдан Остроушенко і Павло Шмиговський дуетом танцювали сучасний танець, у якому розглядалися рухи з флешмобу, який все більше завойовує шкільні перерви.
Завершенням свята став виступ учнів 8-Г класу. І тут яскраво виявились таланти і віртуозність дружного колективу: музика, пісні, навіть на екскурсію у музей воскових фігур запросили глядачів учнів 8-Г класу. Різноманітні “визначні” постаті у музеї були дуже яскраві, а як талановито з тонким гумором, провів усіх по музею екскурсовод – класний керівник Кравець Олексій Анатолійович! І, мабуть, найколоритнішою у музеї була прибиральниця, роль якої чудово зіграв учень 8-Г класу Богач Антон.
Молодці! Молодці – восьмикласники! Усі чотири класи прекрасно виступили, чим дуже ускладнили задачу для журі: дуже важко було вирізнити найкращого. Мабуть, найкращими були усі, а розбіжність у 1 бал – вельми незначна.
А ще хочеться відмітити справжнє взаєморозуміння, справжню єдність між учнями та їх учителями, тактовність і любов восьмикласників до рідної школи. Була боротьба у змаганні, але боротьба не жорстка, у якій не виявилось ні грубощів, ні заздрощів.
Саме це і відмітила у підсумку голова журі, директор школи Світлана Валеріївна Лаговська. Вона зізналася, що справді щаслива, що працює саме на цій творчій паралелі.