Творча зустріч у Літературній вітальні «Свічадо»


Цікава творча зустріч з прозаїком, публіцистом, членом Національної спілки письменників України Михайлом Васильовичем Лукінюком відбулась у літературній вітальні бібліотеки ім. Махтумкулі Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини.
На зустріч з М. Лукінюком завітали: Голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів (осередок 68/1 Святошинського району) – Голенко Віктор Павлович, члени організації та постійні відвідувачі літературної вітальні «Свічадо». Михайло Васильович розповідав присутнім про початок творчої та історико-наукової діяльності. Основною темою зустрічі стала презентація книги М.Лукінюка «Розвінчуємо міфи». Звертаючись до присутніх автор говорив: «Тривалий період перебування нашої країни у складі Російської імперії призвів до брутальної фальсифікації історії українського народу за допомогою впровадження у суспільну свідомість численних історичних міфів, витворених імперськими ідеологами».
Зустріч пройшла у режимі активного спілкування, питань та відповідей. Автор, який у своїх дослідженнях широко використовував роботи, як відомих учених минулих століть, так і сучасних дослідників, а також документи й архівні матеріали, показує справжню суть і пропагандистську спрямованість імперських історичних міфів, які докорінно перекручують історію України.
На згадку про цікаву та змістовну зустріч Михайло Васильович подарував бібліотеці декілька примірників своїх книг, зокрема: «Обережно: міфи» (2013 р.)
та «Руйнуймо міфи! Полемічні нотатки до українсько-російської історії з окремими фрагментами з дискусій автора в Інтернеті» (2014р.) та підписав книгу «Фарватери долі» (2010р.), яку вже добре знають читачі нашої бібліотеки.
Шановні користувачі! З книгами М.В.Лукінюка можна ознайомитись у зручний для Вас час у бібліотеці ім. Махтумкулі (вул. Зодчих,6, телефон 405-04-37).
Довідково: Михайло Васильович Лукінюк різностороння та творча людина, будучи науковим співробітником, викладачем спеціальних технічних дисциплін в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» та автором багатьох винаходів у галузі приладо та апаратобудування, – він також є автором десятків науково – технічних публікацій, історико-публіцистичних статей, збірки поезій «Сполохи серця» (1996), книги «Україна - Крим - Росія: сучасне на тлі минулого, або старі міфи і нова реальність взаємин» (2000). Крім цього Михайло Васильович засновник і голова літературного історичного клубу НТУУ «КПІ» «Поліпарнас» (існує з 1998р.) Був головним редактором літературно - художнього альманаху «Крила» (виходив з 2001р.).
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини.